Series
Ratings
195- Family's HonorRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Off To SchoolRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5