Series
Ratings
24
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5