Movies
Ratings
250
SerendipityRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Tale of the LandRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Visiting HoursRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5