Series
Ratings
63
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0