Series
Ratings
14- War of MoneyRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5