Movies
Ratings
703
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
CureRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5