Series
Ratings
246- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 2.0
Gabriel DropOutRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Mayonaka PunchRated ★ 3.0