Series
Ratings
152
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- 아따맘마 리마스터Rated ★ 4.0
- 아따맘마 NEXTRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0- 아따맘마 Part 3Rated ★ 4.5