Series
Ratings
92
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 2.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.0
Domestic GirlfriendRated ★ 1.5
Scum's WishRated ★ 1.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5