Series
Ratings
14
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0- Umizaru EvolutionRated ★ 2.5
WATER BOYSRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 1.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0