Series
Ratings
40
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5