Titles you rated
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0