Series
Ratings
109
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Tomorrow and IRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0