Movies
Ratings
1186
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0