Series
Ratings
13- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- Aesthetics of FermentationRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 맛이란 무엇인가Rated ★ 4.0
- Noodle roadRated ★ 3.5