Movies
Ratings
134
WhiplashRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
ParadiseRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5