Movies
Ratings
440
The PromRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5