Series
Ratings
39
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0