Series
Ratings
192
BridgertonRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0