Movies
Ratings
915
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Sing: ThrillerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0