Series
Ratings
48
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0