Movies
Ratings
73
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 5.0