Movies
Ratings
1273
The FrightenersRated ★ 5.0
Room No.7Rated ★ 0.5
The Jungle BookRated ★ 2.0
KidnapRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BrightRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 1.5
LiftedRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 0.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.0
Hocus PocusRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 2.0
LegendRated ★ 4.0