Series
Ratings
67
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 0.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0