Movies
Ratings
159
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
20 Feet from StardomRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0