Movies
Ratings
112
Righteous TiesRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 0.5
A Letter to MomoRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 0.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 0.5
CocoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 0.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0