Series
Ratings
176
The Art of SarahRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.5
My Beautiful ManRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
My Happy EndRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Me, My Husband & My Husband's BoyfriendRated ★ 1.5
Renai no SusumeRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
Jack O' FrostRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5- Let Them DanceRated ★ 2.0