Movies
Ratings
791
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0