Series
Ratings
24
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 3.5