Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0