Series
Ratings
290
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Coffee FriendsRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0