Series
Ratings
23
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
CrashingRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 2.0
FleabagRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
At the MomentRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0