Series
Ratings
16
UnnaturalRated ★ 3.5
Fated HeartsRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5