Movies
Ratings
317
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0