Movies
Ratings
385
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.5