Titles you rated
Trigun StampedeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Queendom 2Rated ★ 2.0
Road to KingdomRated ★ 2.5
Naked HistoryRated ★ 3.5
MIX & MATCHRated ★ 3.0