Titles you rated
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Skam France Season 6Rated ★ 4.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0