Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
New York, I Love YouRated ★ 5.0