Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
KlausRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0