Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0