Movies
Ratings
213
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
An Officer and a SpyRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5