Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0