Movies
Ratings
16
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0