Series
Ratings
17
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5