Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.0