Series
Ratings
90
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Skyscraper LiveRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0