Series
Ratings
74
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5