Movies
Ratings
692
Man on the EdgeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0- BrambledRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0- EunwooRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0- Basil and DaisyRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 5.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5