Titles you rated
War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
September 5Rated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5