Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.0
Sins of Our MotherRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Draft KingRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0